Challenge stezka pro plnění doma!

Zahajujeme soutěž v plnění stezky se spoustou úkolů, za které můžete získat mnoho bodů do osobního bodování. Každý si ve stezce určitě najde úkoly, které se mu budou zamlouvat.

Plnění Challenge stezky je platné po dobu, co se nemůžeme scházet resp. do oficiáního ukončení vedením oddílu.

Veškeré informace k plnění stezky jsou sepsány v samotné stezce. Stezka je rozdělena do několika kategorií, za které získáváte jednotlivé body, které se na konci sčítají. Po oficiálním ukončení soutěže si sečtete body a sdělíte na schůzce, patronovi své družiny, vedoucímu oddílu apod. dle instrukcí.

Při plnění úkolů se můžete vyfotit a fotky posílat na oddílový mail severska2@skaut.cz s popisem aktivity nebo činnosti, kterou jste splnili – za každou poslanou fotku dostáváte bod navíc!

Pro dotazy a nejasnosti neváhejte kontaktovat Štětku (606813667, stepanmarhons@gmail.com)

PS: Děkujeme skautům z Třeboně za sestavení a poskytnutí této stezky!

Stezka ke stažení a tisknutí níže:

Download “Challenge stezka pro plnění doma” covid_19_skauti_skautky_basic__JEDNOSTRANY.pdf – Staženo 98 × – 4 MB

1 komentář u „Challenge stezka pro plnění doma!