Letní tábor 2021 – přihlášky

Jelikož jsou vyhlídky na konání táborů o letních prázdninách velice slibné, spouštíme přihlašování na tábor Severské 2 ve Stvolínkách!

Přihlášky na tábor je potřeba odevzdat vyplněné a potvrzené nejpozději do středy 16. 6. 2021. Přihláška obsahuje 3 strany! Věnujte prosím pozornost obsahu této přihlášky.

Download “Příhláška Letní tábor 2021” prihlaska_tabor_S2_2021.docx – Staženo 211 × – 36 KB

Táborový poplatek, který činí 4000 Kč, uhraďte na bankovní účet nebo v hotovosti na schůzce nejpozději do 16. 6. 2021:

159441297/0600 (MONETA Money Bank, a.s.),
var. symbol: 2
Poznámka: „Tábor S2 jméno, příjmení

V případě sourozenců činí účastnický poplatek 3500 Kč/os. Žádosti o faktury pro zaměstnavatele budeme akceptovat společně s dodáním potřebných údajů nejpozději do 9. 6. 2021.

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte odevzdat nejpozději do 16. 6. 2021

Download “Posudek o zdravotní způsobilosti” Posudek-o-zdravotn-zpsobilosti-dtte.docx – Staženo 346 × – 15 KB

Souhlas rodičů s poskytováním údajů o zdravotním stavu dítěte odevzdat nejpozději do 16. 6. 2021

Download “Souhlas rodičů s poskytováním informací 2021” Souhlas_rodicu_s_poskytovanim_informaci_o_zdravotnim_stavu_ditete_2020-1.doc – Staženo 95 × – 27 KB

Veškerou dokumentaci je možno zaslat též elektronicky v podobě oskenovaných kopií na adresu severska2@skaut.cz nebo odevzdat na schůzce.

VEŠKERÁ TÁBOROVÁ DOKUMENTACE OBSAHUJE VÍCE STRÁNEK A BUDE AKCEPTOVÁNA POUZE KOMPLETNĚ VYPLNĚNÁ

Kdo nebude mít odevzdanou veškerou dokumentaci, nemůže se letního tábora účastnit!

Další důležité informace o průběhu, odjezdu, potřebných věcí s sebou na tábor aj. budou zveřejněny později.

Seznam odevzdané dokumentace a plateb.

1 komentář u „Letní tábor 2021 – přihlášky

• Dobrý večer,

vidím v seznamu Jonáše, ale nevidím Vranku! Prosím doplnit, děkuji:)