Přihlašování na Jarní tábor 2022

Po roční odmlce vyrazíme o jarní prázdniny na jarní tábor. Pojedeme do námi již navštíveného skautského srubu na okraji Jičína v blízkosti Českého ráje.

Odjezdové informace k Jarnímu táboru

Letos nemáme možnost odvozu zavazadel na vozíku, tedy si všechny věci přineste zabalené v jednom velkém batohu s sebou na sraz.

Sraz: v sobotu 12. března v 8:50 u dolního nádraží Litoměřice – město (přinést bezinfekčnost s datem odjezdu a kartičku pojištěnce)

Návrat: v pátek 18. března v 14:44 opět na dolní nádraží

Co s sebou na tábor: Na cestu vlakem velkou svačinu a pití, nejlépe malý batoh (budeme používat i na výlety během tábora), velký batoh s následujícím obsahem.

Do velkého batohu: spacák, karimatka, ešus, hrneček, příbor, ručník, hygienické potřeby,
dobré boty do terénu, náhradní obuv, přezůvky do objektu, teplé ponožky, teplé oblečení na ven + oblečení do objektu a na spaní, čepice, rukavice, léky, pokud nějaké berete, zápisník a tužka, KPZ, nůž, baterka

Pokud můžete přispět marmeládami a džemy do táborové kuchyně, bude to velmi vítáno.

Dále připomínáme uhrazení táborového poplatku a včasného dodání táborové dokumentace.

Přihláška:

Download “Přihláška Jarní tábor 2022” Prihlaska_jarni_tabor_2022-1.docx – Staženo 425 × – 33 KB

Potvrzení o bezinfekčnosti:

Download “Bezinfekčnost – Letní tábor 2021” tabory_prohlaseni_o_bezinfekcnosti_2021_covid-19.pdf – Staženo 81 × – 543 KB

Táborový poplatek uhraďte na střediskový bankovní účet: 159441297/0600, var. symbol: 2 a do poznámky „JT jméno“.

Přihlášky nejlépe posílat v elektronické formě na oddílový mail severska2@skaut.cz. Potvrzení o bezinfekčnosti předat při odjezdu

Kapacita tábora je letos omezená na 30 účastníků (neváhejte na poslední chvíli!). Seznam účastníků je k dispozici níže.
Podrobné informace k odjezdu budou doplněny později.

Seznam přihlášených účastníků