Letní tábor 2023 – přihlašování

Bylo spuštěno přihlašování na letošní Letní tábor ve Stvolínkách.

Všem členům oddílu byl odeslán email s odkazem na e-přihlášku, kterou je nutné pro úspěšné přihlášení na tábor vyplnit.

Účastnický poplatek letos činí 4500 Kč na osobu. V případě sourozenců 4200 Kč na osobu. Platební údaje jsou uvedené v e-přihlášce (termín platby 18.6.).

Fyzicky bude nutné doložit pouze lékařský posudek (do 21.6) a potvrzení o bezinfekčnosti s datem odjezdu na tábor.

V případě, že Vám email s odkazem na e-přihlášku nepřišel, kontaktujete prosím Štětku (606 813 667) nebo pište na oddílový mail severska2@skaut.cz

Odjezdové informace, seznam věcí a další informace k letnímu táboru Severské 2.

Výběr kufrů a zavazadel:
Ve čtvrtek 29.6. 2023 od 18:00 do 19:00 v klubovně. Přineste si batohy a kufry s věcmi na tábor.

Máte-li možnost přispět něčím do táborové kuchyně (marmelády, kompoty, ovoce, zeleninu, buchty,…), bude to vítáno.

Nakládání věcí, Stavba tábora:
V pátek 30. června nás čeká nakládání a stavba tábora. Nakládat se bude od 14:00 u klubovny a Tipa (rohová budova, kde je čajovna). Kdo může přijít pomoci, prosíme, přijdťe, budeme rádi za jakoukoli pomoc s nakládáním. Starší 15 let se mohou účastnit i samotného stavění tábora. Kdo pojede stavět, tak s sebou vezměte všechny věci na tábor a jídlo na pátek večer (dále zajištěno).

Odjezd na tábor:
V neděli 2. 7. 2023. Sraz v 9:40 u klubovny. Každý bude mít s sebou – aktuální potvrzení o bezinfekčnosti (viz příloha) s datem odjezdu, kartičku zdravotní pojišťovny, léky (pokud nějaké užívá s instrukcemi).

Táborová adresa: Letní tábor, 2. Oddíl junáků Litoměřice, Stvolínky 471 02
Popis cesty: Ze Stvolínek asi 2 km po hl. silnici směr Č.Lípa, před trafostanicí odbočit doleva na silnici směřující na Kozly. Asi po 300 m odbočit doleva na lesní cestu. Po dalších 300 m uvidíte po pravé straně tábor.

Návštěvní den:
Návštěva tábora rodiči je vymezena na neděli 16. 7. od 14:00 do 18:00 bez odvozu dětí mimo tábořiště.
Návrat z tábora:
V sobotu 22. 7. 2022 ve 13:42 na litoměřické horní nádraží. Zavazadla budou k vyzvednutí u klubovny.

Seznam věcí na tábor:
Ideální je starší kufr (snadnější ukládání věcí a udržování pořádku), velký batoh (krosna na pochod), malý batůžek (na menší výlety), spací pytel, karimatka, skautský kroj, dostatek oblečení dle potřeby, nezapomenout však na teplé oblečení svetr, bunda, silné ponožky, na spaní raději teplákovou soupravu (není-li dost teplý spacák), kraťasy, kapesníky, plavky, ručník, utěrku na nádobí, pláštěnku, pytel na špinavé prádlo, turistické boty (které máte vyzkoušené a prošlápnuté), sportovní boty, příp. sandále, hygienické potřeby, opalovací krém, baterka, lahev na pití, repelent, ešus (malý+velký), lžíce, hrneček, kapesní nůž, zápisník, tužka, KPZ.

Tábor byl podpořen Ústeckým krajem

z dotačního titulu „VOLNÝ ČAS 2023