Jarní tábor 2023

Společně letos vyrazíme o jarní prázdniny prázdniny na jarní tábor do oblasti Lužických hor. Budeme ubytovaní na skautské chatě Seleška nedaleko obce Petrovice u Jablonného v Podještědí.

Termín: 6.2 – 12. 2. 2023
Účastnický poplatek: 2000 Kč/os (v případě sourozenců sleva 200 Kč na osobu)

Download “Jarní tábor 2023 přihláška” Prihlaska_jarni_tabor_2023.docx – Staženo 97 × – 33 KB

Download “Tábor 2022 bezinfekcnost” tabory-prohlaseni-o-bezinfekcnosti-2022-standardni.pdf – Staženo 81 × – 329 KB

Přihlášky se zdravotním dotazníkem a lékařské posudky nejlépe posílat v elektronické formě na oddílový mail severska2@skaut.cz do 26. 1. 2023. Potvrzení o bezinfekčnosti předat při odjezdu. Přihláška a bezinfekčnost v příloze tohoto mailu.

Táborový poplatek uhraďte na střediskový bankovní účet: 159441297/0600, var. symbol: 2 a do poznámky uveďte „JT jméno“ do 1. 2. 2023.

Letos nemáme možnost odvozu zavazadel na vozíku, tedy si všechny věci přineste zabalené v jednom velkém batohu s sebou na sraz.

ODJEZDOVÉ INFORMACE

Sraz: v pondělí 6. února v 7:50 na litoměřickém horním nádraží

Návrat: v neděli 12. února v 15:42 tamtéž

Co s sebou na tábor: Na cestu vlakem svačinu a pití, nejlépe malý batoh (budeme používat i na výlety během tábora), velký batoh s následujícím obsahem.

Do velkého batohu:

spacák, karimatka, ručník, hygienické potřeby,dobré boty do terénu, náhradní obuv, přezůvky do objektuteplé ponožky, teplé oblečení na ven + oblečení do objektu a na spaní, čepice, rukaviceléky, pokud nějaké berete,zápisník a tužka, KPZ, nůž, baterkaletos doufáme i ve sníh, tedy kdo má možnost, vezměte si s sebou běžky s hůlkami a boty na běžky, využijeme je (v případě sněhu)Pokud můžete přispět marmeládami a džemy do táborové kuchyně, bude to velmi vítáno.

Při odjezdu odevzdat bezinfekčnost a kartičku pojištěnce

Seznam přihlášených účastníků: