Národní skautské Jamboree – Přihlašování

V příštím roce v termínu 3. – 8. května se bude konat Národní skautské Jamboree, což je akce zaměřená na setkání, zážitky a výměnu zkušeností skautů a skautek z celé České republiky. Národní skautské jamboree nabízí možnost setkání pro několik tisíc skautů a skautek v areálu Parku 360 na letišti v Hradci Králové a my máme jedinečnou možnost se jako Severská 2 účastnit!

Oficiální registrace se otevírá 1. listopadu. Je zvykem, že zájem o účast na těchto akcích je obrovský, a tedy kapacita je velmi rychle naplněna (v řádu jednotek dní). Účastnický poplatek za akci je 1.300,- Kč, která nezahrnuje dopravu ani stravu.

Pro zájemce o účast na celostátní Jamboree vyhlašujeme ZÁVAZNÉ přihlašování na akci do 30.10. napsáním na oddílový mail severska2@skaut.cz.

Pro více informací o akci navštivte web Jamboree.

Seznam přihlášených účastníků: