Letní tábor 2022 – přihlašování

Léto se nám pomalu blíží, a tak spouštíme přihlašování na tábor Severské 2 ve Stvolínkách!

Přihlášky na tábor je potřeba odevzdat vyplněné a potvrzené nejpozději do středy 15. 6. 2022. Přihláška obsahuje 3 strany! Věnujte prosím pozornost obsahu této přihlášky.

Download “Přihláška Letní tábor 2022” prihlaska_tabor_S2_2022.docx – Staženo 136 × – 42 KB

Táborový poplatek, který činí 4000 Kč, uhraďte na bankovní účet nebo v hotovosti na schůzce nejpozději do 15. 6. 2022:

159441297/0600 (MONETA Money Bank, a.s.),
var. symbol: 2
Poznámka: „Tábor S2 jméno, příjmení

V případě sourozenců činí účastnický poplatek 3500 Kč/os. Žádosti o faktury pro zaměstnavatele budeme akceptovat společně s dodáním potřebných údajů nejpozději do 5. 6. 2022.

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte odevzdat nejpozději do 15. 6. 2022

Download “Posudek o zdravotní způsobilosti” Posudek-o-zdravotn-zpsobilosti-dtte.docx – Staženo 345 × – 15 KB

Souhlas rodičů s poskytováním údajů o zdravotním stavu dítěte odevzdat nejpozději do 15. 6. 2022

Download “Souhlas rodičů s poskytováním informací” Souhlas_rodicu_s_poskytovanim_informaci_o_zdravotnim_stavu_ditete_2022.doc – Staženo 54 × – 27 KB

Veškerou dokumentaci je možno zaslat též elektronicky v podobě oskenovaných kopií na adresu severska2@skaut.cz nebo odevzdat na schůzce.

TÁBOROVÁ DOKUMENTACE OBSAHUJE VÍCE STRÁNEK A BUDE AKCEPTOVÁNA POUZE KOMPLETNĚ VYPLNĚNÁ

Kdo nebude mít odevzdanou všechnu dokumentaci, nemůže se letního tábora účastnit!

Další důležité informace o průběhu, odjezdu, potřebných věcí s sebou na tábor aj. budou zveřejněny později.

Seznam odevzdané dokumentace: