STANDARTNÍ ČINNOST ODDÍLU A PRAVIDLA PRO ÚČAST

Prázdniny nám utekly jako voda a pomalu začíná nový skautský rok! Scházíme se, jako vždy, ve středu od 16:00 do 18:00 u klubovny a také probíhají víkendové akce.

Vzhledem k aktuálním opatřením je třeba, aby děti na schůzky a akce s sebou nosily jedno z následujících:

Certifikát o očkování na covid-19 (certifikát se stává platným 14 dní po ukončení testování), nebo potvrzení o prodělané nemoci, přičemž od prvního pozitivního testu neproběhlo více jak 180 dní, nebo potvrzení o negativním testu (PCR max. 7 dní starý, antigenní max. 7 dní starý), nebo čestné prohlášení zákonného zástupce (ke stažení níže), že bylo dítě testováno (před méně, jak 7 dny) a mělo negativní test, nebo se dítě za přítomnosti vedoucího může otestovat před schůzkou samo antigenním testem.
Dítě, které se takto neprokáže, nemůžeme na schůzku či akci pustit, což by byla škoda. Prosíme tedy o obstarání bezinfekčnosti.

Download “Čestné prohlášení COVID-19” Cestne-prohlaseni-o-provedeni-testu-na-pritomnost-viru-SARS-CoV-2.pdf – Staženo 29 × – 40 KB

Těšíme se na vás!
Vaše Severská 2