Letní tábor 2020 – přihlášky

Oficiálně otevíráme přihlašování na letní tábor ve Stvolínkách!

Díky rozhodnutí ministerstva zdravotnictví a vlády se může náš tradiční letní tábor ve Stvolínkách uskutečnit! Tábor bude ovšem probíhat v rámci hygienických opatření dle nařízení ministerstva zdravotnictví a Ústředí Junáka – českého skauta.

Přihlášky na tábor je potřeba odevzdat vyplněné a potvrzené nejpozději do středy 10. 6. 2020. Přihláška obsahuje 3 strany! Věnujte prosím pozornost obsahu této přihlášky.

Download “Přihláška – Tábor 2020” prihlaska_tabor_S2_2020-1.docx – Staženo 163 × – 34 KB

Táborový poplatek, který činí 4000 Kč, uhraďte na bankovní účet: 159441297/0600 (MONETA Money Bank, a.s.), var. symbol: datum narození dítěte DDMMRR a do poznámky napište „Tábor S2 příjmení“ nebo v hotovosti na schůzce, nejpozději do 10. 6. 2020. V případě sourozenců činí účastnický poplatek 3500 Kč/os. Žádosti o faktury pro zaměstnavatele budeme akceptovat společně s dodáním potřebných údajů nejpozději do 10. 6. 2020.

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte odevzdat nejpozději do 10. 6.

Download “Posudek o zdravotní způsobilosti” Posudek-o-zdravotn-zpsobilosti-dtte.docx – Staženo 346 × – 15 KB

Souhlas rodičů s poskytováním údajů o zdravotním stavu dítěte odevzdat nejpozději do 10. 6.

Download “Souhlas rodičů s poskytováním údajů o zdravotním stavu 2020” Souhlas_rodicu_s_poskytovanim_informaci_o_zdravotnim_stavu_ditete_2020.doc – Staženo 62 × – 31 KB

Veškerou dokumentaci je možno zaslat též elektronicky v podobě oskenovaných kopií na adresu severska2@skaut.cz nebo na družinové schůzce, která se uskuteční 3.6. 2020.

Kdo nebude mít odevzdanou veškerou dokumentaci, nemůže se letního tábora účastnit!

Odjezdové informace, bezinfekčnost a další podrobnosti budou k dispozici později.

Seznam odevzdané dokumentace a plateb.

2 komentáře u „Letní tábor 2020 – přihlášky

• Prosím, je nutné mít nový posudek o zdravotní způsobilosti, když ten loňský má platnost dva roky? Je to kvůli koroně jinak? Děkuji za info. Zuzana Hanzlová

• Dobrý den,
      nově je teď možné dodat i starý (ale platný) lékařský posudek. Kvůli uvolňování opatření je stále hodně nejasností, proto prosím o pochopení.

Štěpán Marhons – Štětka