Oddílová trika

Již dlouho očekávaná oddílová trika jsou blízko!

Jelikož by oddílové mikiny vyšly na vysoké částky, budeme mít místo nich skvělá oddílová trika, která budou vypadat stejně. Každý si může objednat navíc potisk své přezdívky na levý rukáv. Je možné si objednat také dámský střih pro děvčata. Vzhled a tabulky velikostí níže. S dodáním trik počítáme na letní tábor.

Abychom dosáhli nižší ceny, musíme vytvořit objednávku minimálně 60 ks. V případě objednávky 40 ks by se jednalo o 265 Kč za kus a v případě objednávky 60 ks 220 Kč za kus. Přezdívka na rameni činí 80 Kč, tudíž celkem se jedná o 300 Kč případně 265 Kč. Cena tedy zatím není pevně stanovená.

Objednávky posílejte na oddílovou mailovou adresu severska2@skaut.cz ve tvaru: Přezdívka, pánské/dámské, velikost dle tabulky, přezdívka na rukávu ANO/NE, počet kusů.

Termín objednání oddílových triček již uplynul!

Prozatím počítáme s platbou společně s účastnickým poplatkem na tábor, pro ty kteří pojedou. Pro ty, kteří se tábora neúčastní, bude platba probíhat jinou alternativou.

Konečné informace o ceně a způsobu platby budou později.

Vzhled oddílového trika

Velikosti pánský střih