Letní tábor, schůzky a výpravy

Vážení rodiče, členové a příznivci Severské 2,

s ohledem na postupná uvolňování epidemiologických opatření počítáme s konáním letního tábora ve Stvolínkách v původním termínu (5.-25.7.). Doposud není přesně stanovené, za jakých podmínek a kdy se budou moci skautské tábory uskutečnit, tudíž Vás žádáme o trpělivost. Zatím vše nahrává tomu, aby se tábory konaly. S více informacemi ohledně konání tábora počítáme na přelomu května a června. Může se tedy stát, že k přihlašování na tábor (odevzdání přihlášky, zdravotního posudku a platby) bude vymezeno časové období např. pouze dvou týdnů, během kterých se bude možné na tábor přihlásit.
Díky zmíněnému uvolňování opatření plánujeme v dohledné době pozvolna obnovit pravidelné schůzky a víkendové akce, které budou ovšem probíhat dle stanovených hygienických opatření (roušky, dezinfekce rukou, čestné prohlášení) a trochu jinak než jsme byli zvyklí. Informace o schůzkách a případných akcích obdržíte opět prostřednictvím emailu, webových stránek nebo sociálních sítí.

Na brzkou viděnou,

Vaše Severská 2