Jarní tábor 2020

Letos vyrazíme o jarní prázdniny (23.2 – 1. 3. 2020) opět na jarní tábor. Pojedeme do hájenky Orlovy u Humpolce, do které jsme měli zavítat už v loňském roce.

Podrobné informace k odjezdu na jarní tábor.

Výběr batohů bude probíhat v klubovně v sobotu 22.2. od 18:00 do 19:00. Zároveň se budou vybírat kartičky pojištěnce a případné resty z dokumentace!

Sraz: v neděli 23. února v 8:45 u dolního nádraží Litoměřice – město.

Návrat: v neděli 1. března v 14:44 opět na dolní nádraží (batohy budou k vyzvednutí na nádraží po návratu).

Co s sebou na tábor:

Na cestu vlakem malý batoh (budeme používat i na výlety během tábora), pití na cestu a svačinu na neděli (první společné jídlo bude nedělní večeře).

Do velkého batohu:

• spacák, karimatka, ešus, příbor, ručník, hygienické potřeby,
  • dobré boty do sněhu (možná i nějaký bude), náhradní obuv, přezůvky do objektu,
  • teplé ponožky, teplé oblečení na ven + oblečení do objektu a na spaní, čepice, rukavice + náhradní rukavice,
  • léky, pokud nějaké berete,
  • zápisník a tužka, KPZ, nůž, baterka,
  • pakliže můžete něčím přispět do táborové kuchyně (marmelády, med, ovoce, zelenina …), tak budeme rádi.

Seznam účastníků

1 komentář u „Jarní tábor 2020