Jarní tábor

Letos vyrazíme o jarní prázdniny (16. – 23. 2. 2019) opět na jarní tábor. Tentokrát do Nového města nad Metují u Orlických hor.

Informace o jarním táboru.

Přihlašování na Jarní tábor bylo ukončeno! Kapacita nově objednaného objektu byla naplněna. Seznam přihlášených účastníků viz. tabulka níže.

Jelikož se kvůli podmínkám počasí nestíhá rekonstrukce Hájenky Orlovy do termínu Jarního tábora, vyrážíme do nové lokality. Jarní tábor proběhne ve skautské základně na okraji Nového města nad Mentují.

Podrobné informace k odjezdu na jarní tábor.

Výběr batohů bude probíhat v klubovně v pátek 15.2. od 18:00 do 19:00. Zároveň se budou vybírat kartičky pojištěnce!

Sraz: v sobotu 16. února v 8:45 u dolního nádraží Litoměřice – město.

Návrat: v sobotu 23. února v 16:44 opět na dolní nádraží (batohy budou k vyzvednutí v klubovně).

Co s sebou na tábor:

Na cestu vlakem malý batoh (budeme používat i na výlety během tábora), pití na cestu a svačinu na sobotu (první společné jídlo bude v sobotu večeře).

Do velkého batohu:

• spacák, karimatka, ešus, příbor, ručník, hygienické potřeby,
  • dobré boty do sněhu (možná i nějaký bude), náhradní obuv, přezůvky do objektu,
  • teplé ponožky, teplé oblečení na ven + oblečení do objektu a na spaní, čepice, rukavice + náhradní rukavice,
  • léky, pokud nějaké berete,
  • zápisník a tužka, KPZ, nůž, baterka,
  • pakliže můžete něčím přispět do táborové kuchyně (marmelády, med, ovoce, zelenina …), tak budeme rádi

Níže v tabulce naleznete přihlášené členy a můžete sledovat, kdo už co odevzdal, případně co komu ještě chybí k odevzdání: