Jarní tábor – přihláška a informace

Podrobné informace k odjezdu na jarní tábor.

Sraz v sobotu 10. února v 9:00 u klubovny, kde se budou vybírat batohy a nakládat do aut. Zároveň budeme vybírat kartičky pojištěnce!

Odjíždíme v 11:03 z dolního nádraží (Litoměřice město). Návrat v sobotu 17. února v 16:51 opět na dolní nádraží (batohy budou k vyzvednutí v klubovně).

Co s sebou na tábor:

Na cestu vlakem malý batoh (budeme používat i na výlety během tábora), pití na cestu a svačinu na sobotu (první společné jídlo bude v sobotu večeře).

Do velkého batohu:

• spacák, karimatka, ešus, příbor, ručník, hygienické potřeby,
  • dobré boty do sněhu (možná i nějaký bude), náhradní obuv, přezůvky do objektu,
  • teplé ponožky, teplé oblečení na ven + oblečení do objektu a na spaní, čepice, rukavice + náhradní rukavice,
  • léky, pokud nějaké berete,
  • zápisník a tužka, KPZ, nůž, baterka,
  • pakliže můžete něčím přispět do táborové kuchyně (marmelády, med, ovoce, zelenina …), tak budeme rádi.

Informace o jarním táboru.

Letos vyrazíme o jarní prázdniny (10. – 17. 2. 2018) opět na jarní tábor. Tentokrát do skautského srubu v Jičíně, nedaleko Prachovských skal. [Download nenalezen] Zde si můžete stáhnout podrobnější informace a přihlášku na jarní tábor 2018.

Níže v tabulce naleznete přihlášené členy a můžete sledovat, kdo už co odevzdal, případně co komu ještě chybí k odevzdání.