Letní tábor 2019 – přihláška

Opět se nám blíží letní prázdniny a také všemi očekávaný letní tábor.

Níže naleznete přihlášku a ostatní dokumenty.

Dokument                Termín odevzdání
 Přihláška  29.5.2019
 Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte  12.6.2019
 Souhlas rodičů s poskytováním informací  12.6.2019
 Bezinfekčnost  30.6.2019
 Zaplacení tábora  12.6.2019

Táborový poplatek uhraďte na bankovní účet: 159441297/0600 (MONETA Money Bank, a.s.), var. symbol: datum narození dítěte DDMMRR a do poznámky napište „Tábor S2 příjmení“ nebo v hotovosti na schůzce.

Na konci této stránky naleznete přehled, kdo, co již odevzdal. Termín 29. 5. 2019 pro odevzdání přihlášky je závazný!!! Kdo neodevzdá, tak nepojede!!!

PŘEDTÁBOROVÉ INSTRUKCE – Severská 2

Výběr kufrů a zavazadel:

Ve čtvrtek 27.6. 2019 od 18:00 do 19:00 v klubovně. Přineste si batohy a kufry s věcmi na tábor (kdo pojede pomoci stavět tábor, tak může věci přinést až v pátek na nákládání). Opozdilci dodají chybějící dokumentaci (co komu chybí si můžete prohlédnout na stránkách)!

Máte-li možnost přispět něčím do táborové kuchyně (marmelády, kompoty, ovoce, zeleninu,..), bude to vítáno.

Stavba tábora:

V pátek 28. června nás čeká stavba tábora. Všichni starší 14 let mohou jet na víkend pomoci se stavbou. Ostatní mohou přijít pomoci s nakládáním věcí na auta. Nakládat se bude od 13:00 u klubovny a Tipa (rohová budova kde je čajovna). Kdo pojede stavět, tak s sebou karimatku a spacák, jídlo na pátek večer, jinak bude zajištěno.

Odjezd na tábor:

V neděli 30. 6. 2019. Sraz v 9:30 u klubovny. Každý bude mít s sebou – potvrzení o bezinfekčnosti s datem tohoto dne, kartičku zdravotní pojišťovny, zdravotní průkaz (očkovací průkaz) a léky (pokud nějaké užívá s instrukcemi)!

Táborová adresa: Letní tábor, 2. Oddíl junáků Litoměřice, Stvolínky 471 02

Popis cesty: Ze Stvolínek asi 2 km po hl. silnici směr Č.Lípa, před trafostanicí odbočit doleva na silnici směřující na Kozly. Asi po 200 m odbočit doleva na lesní cestu. Po dalších 300 m uvidíte po pravé straně tábor.

Návrat z tábora:

V sobotu 20. 7. 2019 ve 13:39 na litoměřické horní nádraží.

Seznam věcí na tábor:

Ideální je starší kufr (snadnější ukládání věcí a udržování pořádku), velký batoh, malý batůžek nebo mošna, spací pytel, karimatka, skautský kroj, oblečení dle potřeby, nezapomenout však na teplé oblečení svetr, bunda, silné ponožky, na spaní raději teplákovou soupravu (není-li dost teplý spacák), kraťasy, kapesníky, plavky, ručník, utěrku na nádobí, pláštěnku, pytel na špinavé prádlo, turistické boty, sportovní boty, příp. sandále, hygienické potřeby, opalovací krém, šití, baterka, lahev na pití, repelent, ešus, lžíce, hrneček, kapesní nůž, zápisník, tužka, KPZ. Oblečení na táborový ples (děvčata šaty a kluci alespoň starší košili a kravatu), bílé triko nebo tílko.

Download “Přihláška na letní tábor 2019” prihlaska_tabor_S2_2019.docx – Staženo 600 × – 32 KB

Download “Souhlas rodičů s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte 2019” Souhlas_rodicu_s_poskytovanim_informaci_o_zdravotnim_stavu_ditete_2019.doc – Staženo 219 × – 27 KB

Download “Posudek o zdravotní způsobilosti” Posudek-o-zdravotn-zpsobilosti-dtte.docx – Staženo 344 × – 15 KB

Download “Prohlášení o bezinfekčnosti 2019” bezinfekcnost_2019.docx – Staženo 389 × – 20 KB